Psycholog
Psycholog dzieci i młodzieży
Psychoterapeuta
Psychoterapeuta dzieci i młodzieży
Kamil-Chludzinski.jpg

Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Pracuję ze starszą młodzieżą i dorosłymi oraz prowadzę konsultacje dla rodziców napotykających trudności wychowawcze. Głównie zajmuję się psychoterapią indywidualną, diagnostyką ADHD i spektrum autyzmu (zarówno u dzieci, jak i dorosłych), psychoedukacją, poradnictwem psychologicznym oraz wsparciem w kryzysie.

Doświadczenie zdobywałem podczas stażu klinicznego w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Stacjonarnym Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w Józefowie oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrii Dziecięcej w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Dodatkowo odbywałem praktyki psychoonkologiczne na oddziale onkologicznym dla dorosłych oraz na dziecięcych oddziałach onkologicznych w Centrum Zdrowia Dziecka, Instytucie Matki i Dziecka oraz Uniwersyteckim Centrum Klinicznym WUM w Warszawie, pomagając jako wolontariusz. Ponadto, w Fundacji Terapeutycznej prowadziłem treningi umiejętności społecznych dla dzieci z diagnozą spektrum autyzmu, ADHD, agresywnych i nieśmiałych. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia (ze specjalnością Psychologia Kliniczna i Zdrowia) na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz uczestniczyłem w wymianie studenckiej w ramach unijnego programu Erasmus+ na Universidad de Almería w Hiszpanii. Ukończyłem całościowe, czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży realizowanej przez dwa współpracujące zespoły: Laboratorium Psychoedukacji i ReGeneRację. Posiadam certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych oraz certyfikat filmoterapii.

Zakres usług: konsultacja psychologa dla dzieci i młodzieży, konsultacja psychologa dla dorosłych, psychoterapia indywidualna

Dowiedz się więcej o ofercie Poradni zdrowia psychicznego Harmonia

Lekarz / specjalista dostępny:

W placówce

Konsultacja telefoniczna

Konsultacja wideo

Znajomość języków:

polski

Nurt psychologiczny:

Nurt psychodynamiczny

Leczone choroby:

Kryzys emocjonalny

Zaburzenia emocjonalne

Niskie poczucie własnej wartości

Kryzys zawodowy

Kryzysy życiowe

Depresja

Zaburzenia nastroju

Stres

Lęki

Zaburzenia osobowości

Problemy wychowawcze

Zaburzenia w relacjach międzyludzkich

Wykształcenie:

Absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Absolwent University of Almeria (Spain).

W trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Ośrodku ReGeneRacja we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji.

Pokaż więcej

Lekarz/specjalista przyjmuje w:

medical-center
Poradnia Harmonia ul. Kopernika 21/2, Warszawa
medical-center
Poradnia Harmonia ul. Rondo ONZ 1, Warszawa

Artykuły i poradniki tego specjalisty

kobieta z ADHD na wizycie z psychologiem
Psychologia

ADHD u kobiet – objawy i diagnoza. Jak sobie z tym radzić?

ADHD (ang. Attention Deficit Hyperactivity Disorder), czyli zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, przez wiele lat było stereotypowo postrzegane jako zaburzenie dotyczące głównie chłopców i mężczyzn. Jednak badania naukowe jasno wskazują, że ADHD u kobiet występuje równie często . U nich objawy są jednak często bardziej subtelne i trudniejsze do zauważenia, co sprawia, że wiele pacjentek latami może zmagać się z niezrozumieniem, niską samooceną i błędnymi diagnozami, które negatywnie wpływają na ich życie.


Celem tego artykułu jest przedstawienie specyfiki ADHD u kobiet, omówienie objawów, procesu diagnostycznego oraz metod terapii, aby zachęcić do poszukiwania wsparcia i przełamywania utartych przekonań związanych z tym zaburzeniem

syndrom-dda-czym-jest-jakie-sa-objawy-cechy-terapia.jpg
Psychologia

Syndrom DDA – czym jest, jakie są objawy, cechy, terapia

DDA to skrót od Dorosłe Dzieci Alkoholików. Termin ten definiuje osoby wywodzące się z rodzin, w których nadużywano alkoholu. Oznacza to, że jeden lub oboje rodziców zmagało się w przeszłości lub zmaga obecnie z chorobą alkoholową. DDA to osoba, w której domu alkohol stanowił istotny problem. Zajęta walką o przetrwanie w dzieciństwie, dostrzega trudności w dorosłym życiu, kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że w gruncie rzeczy nigdy nie miała okazji być dzieckiem.

Kobieta tłumacząca coś małej dziewczynce
Psychologia

Jak zapanować nad złością w rodzicielstwie?

Złość jest naturalną emocją, którą wyrażamy na różne sposoby. Zdarza się, że złość może mieć pozytywny wpływ i będzie motywować do działania. Może także pomóc w obronie swojego stanowiska w kwestii, w którą wierzymy. W innych przypadkach  najprawdopodobniej doprowadzi do negatywnych konsekwencji.

Wszystkie artykuły i poradniki