
Jestem psychologiem. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą, parami oraz rodzinami. Posiadam dyplom z technik psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz Certyfikat Trenera Umiejętności Terapii Dialektyczno-Behawioralnej i pomagam osobom w zaburzeniach typu borderline. Przeprowadzam diagnostykę psychologiczną. Swoje doświadczenie poszerzam poprzez pracę w poradniach zdrowia psychicznego oraz udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Pracuję pod stałą superwizją.
Zakres usług: konsultacja psychologa dla dorosłych, psychoterapia indywidualna, test psychologiczny osobowości MMPI-2, test psychologiczny w kierunku ADHD dorośli DIVA-5, test psychologiczny w kierunku ADHD MOXO, test psychologiczny w kierunku ADHD dzieci CONNERS 3, test niedokończonych zdań Rottera (RISB), test psychologiczny w kierunku oceny poziomu inteligencji, test psychologiczny w kierunku zaburzeń osobowości, test psychologiczny w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu – ADOS-2
Dowiedz się więcej o ofercie Poradni zdrowia psychicznego Harmonia
Lekarz / specjalista dostępny:
W placówce
Konsultacja telefoniczna
Konsultacja wideo
Znajomość języków:
polski
Nurt psychologiczny:
Nurt poznawczo-behawioralny
Leczone choroby:
ADHD
Borderline
Kryzys w związku
Zaburzenia osobowości
Autyzm
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Zaburzenia emocjonalne
Zaburzenia nastroju
Zaburzenia zachowania
Niskie poczucie własnej wartości
Stres
Wykształcenie:
Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie.
Absolwentka Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.
Absolwentka Akademii Motywacji i Edukacji.
Artykuły i poradniki tego specjalisty

Borderline – czym jest to zaburzenie? Jak można je leczyć?
BDP (ang. borderline personality disorder) to złożone zaburzenie osobowości charakteryzujące się niestabilnością emocjonalną, zaburzeniami tożsamości oraz trudnościami w relacjach interpersonalnych. Dowiedz się więcej na temat jego przyczyn, objawów i możliwości leczenia.

Skąd się bierze samotność w związku? Jak jej zapobiegać i jak sobie z nią radzić?
Samotność w związku to zjawisko, które choć może wydawać się paradoksalne jest doświadczane przez wiele par na różnych etapach ich relacji. To uczucie odosobnienia i izolacji emocjonalnej, nawet będąc fizycznie blisko partnera, może prowadzić do bólu i niezrozumienia. Dwoje ludzi może być formalnie razem, jednak brak głębokiej komunikacji, wspólnych aktywności i rozmów o potrzebach może prowadzić do uczucia emocjonalnej odległości. Zrozumienie przyczyn tego stanu i znalezienie skutecznych sposobów radzenia sobie z nim jest kluczowe dla budowania silniejszej i bardziej satysfakcjonującej więzi. W tym artykule przyjrzymy się temu, jak trzy najczęstsze przeszkody wpływają na samopoczucie w związku i jak można przezwyciężyć „chwilowe rozstanie” emocjonalne.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
W ICD-11 doszło do zmian w klasyfikacji autyzmu i zespołu Aspergera. Od stycznia 2022 roku nie wyodrębniamy już nazw takich jak autyzm atypowy czy autyzm dziecięcy. Określamy je jako zaburzenia ze spektrum autyzmu. Dlaczego mówimy o „spektrum”? Istnieje duże zróżnicowanie i nasilenie objawów, których doświadczają ludzie. ASD to zaburzenie neurologiczne i rozwojowe, które wpływa na to, jak ludzie wchodzą w interakcje z innymi, komunikują się, uczą i zachowują. Chociaż autyzm można zdiagnozować w każdym wieku, jest on opisywany jako zaburzenie rozwojowe, ponieważ objawy zwykle pojawiają się w pierwszych 2-3 latach życia.