
Jestem psychologiem. Głównym obszarem moich zainteresowań i specjalizacji jest praca z dziećmi i młodzieżą. Pomagam wspierać rozwój dzieci od 6 roku życia. Zajmuję się również psychoedukacją. Bardzo bliski jest mi nurt „Rodzicielstwa Bliskości”. Oferuję też diagnostykę osób neuroatypowych. Pracuję metodami behawioralnymi i poznawczymi a także psychoedukacyjnymi.
Zakres usług: konsultacja psychologa dla dorosłych, konsultacja psychologa dla dzieci i młodzieży, test psychologiczny w kierunku ADHD MOXO, test psychologiczny w kierunku ADHD dorośli DIVA-5
Dowiedz się więcej o ofercie Poradni zdrowia psychicznego Harmonia
Lekarz / specjalista dostępny:
W placówce
Konsultacja telefoniczna
Konsultacja wideo
Znajomość języków:
polski
angielski
Nurt psychologiczny:
Nurt poznawczo-behawioralny
Leczone choroby:
Wypalenie zawodowe
Zaburzenia odżywiania
Zaburzenia depresyjne
Zaburzenia lękowe
Zaburzenia snu
Zaburzenia psychosomatyczne
Zaburzenia ChAD
Uzależnienia
Psychoedukacja
Wykształcenie:
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS.
Podyplomowo skończyła czteroletnie studia w zakresie wspierania rozwoju dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS.
Certyfikat ze szkolenia w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Zaburzeń Dzieci i Młodzieży.
Artykuły i poradniki tego specjalisty

Dzień bez Alkoholu
Picie alkoholu jest traktowane jako bardzo istotny element społecznych kontaktów w Polsce na płaszczyźnie życia rodzinnego a także zawodowego. Towarzyszy obrzędom religijnym i spotkaniom rodzinnym. W przeszłości przy nim świętowano zwycięstwa w ważnych bitwach lub topiono smutki po porażce. Do tej pory jest stałym elementem spajającym społeczeństwo oraz sposobem na redukcję stresu i napięcia. Sukcesy świętujemy z kieliszkiem w dłoni, w przypadku porażek – zapijamy smutki. Bez niego wiele osób nie wyobraża sobie weekendowego wypoczynku. „Ach, panie doktorze, ja wiem, przecież ja doskonale wiem, że nie można, zwłaszcza w moim wypadku nie można, pijąc, żyć długo i szczęśliwie. Ale jak można żyć długo i szczęśliwie bez picia?” – powie bohater powieści Jerzego Pilcha „Pod mocnym Aniołem”. W społeczeństwie cały czas funkcjonuje przekonanie, że alkohol równa się dobra zabawa.