Gdzie w Warszawie można wykonać rezonans magnetyczny?
W Warszawie możesz wykonać rezonans magnetyczny w 8 placówkach LUX MED Diagnostyka zlokalizowanych w różnych dzielnicach Warszawy. Do każdej z nich łatwo dojedziesz komunikacją miejską lub autem. Nasi Pacjenci mogą wygodnie parkować na specjalnie oznaczonych miejscach
Ceny i terminy rezonansu magnetycznego w Warszawie
Ceny rezonansu magnetycznego w Warszawie różnią się w zależności od badanej partii ciała, zakresu badania oraz placówki, w której zamierzasz je wykonać. Aby poznać dokładną cenę, zapoznaj się z cennikiem naszych usług lub zapytaj na infolinii. Czas oczekiwania na badanie zależy on od typu badania i dostępności terminów w konkretnej placówce. Zarezerwuj wybrany dzień i godzinę online lub umów się za pośrednictwem infolinii.Rezonans magnetyczny w Warszawie – zapisy na badanie
Poznaj szeroki zakres usług
Rezonans magnetyczny w Warszawie – zapisy na badanie
Jak umówić wizytę
Rezonans magnetyczny w ramach NFZ w Warszawie
W niektórych placówkach LUX MED Diagnostyka w Warszawie możesz wykonać badanie rezonansem magnetycznym w ramach NFZ. Jest to możliwe w pracowniach na Cegłowskiej 80, Kasprzaka 17, Niekłańskiej 4/24, 1 Sierpnia i Goszczyńskiego 1. Aby zapisać się na badanie w ramach NFZ, musisz mieć wystawione (bezpłatnie) skierowanie na badanie przez lekarza specjalistę. Termin zarezerwujesz pod numerem telefonu: 22 880 90 80.
Rezonans magnetyczny – co warto wiedzieć?
Rezonans magnetyczny jest to dokładne badanie z zakresu diagnostyki obrazowej. MRI pozwala uzyskać szczegółowy obraz struktur wewnętrznych organizmu. Badanie może dotyczyć różnych partii ciała: kończyn, narządów, jamy brzusznej, głowy, układu sercowo-naczyniowego czy tkanek miękkich. Wskazaniem do przeprowadzenia procedury są m.in. urazy, stany zapalne, przewlekły ból czy podejrzenie nowotworu. W zależności od zakresu i celu badania może ono trwać od około 20 do 60 minut.
Przed badaniem należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, alergiach oraz przebytych operacjach i skonsultować się w sprawie ewentualnych przeciwwskazań. Trzeba zdjąć metalowe przedmioty, takie jak biżuteria, protezy słuchowe, okulary. W niektórych przypadkach Pacjentowi podaje się środek kontrastowy, który ułatwia uwidocznienie badanych struktur.
Dowiedz się więcej: Przygotowanie do badania